Profesyonel Makyaj - 3A Estetik Güzellik Salonu

Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj

Yüzünüzdeki güzelliğinizi daha da ön plana çıkaran doğru yapılan makyaj yüzünüzdeki kusurları kapatıp güzel olan bölgelerinizi ön plana çıkarır. 

3A Estetik'de makyaj konusunda deneyimli uzmanlarımız tarafından yüz, göz ve kaşlarınıza uyumlu olarak yapılmaktadır. Salonumuzda profesyonel makyaj amaçlı ve su bazlı Anagaspi ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler su bazlı olduğu için cildin hava almasını engellemez ve sahne makyajı gibi uzun süreli kullanımlarda cilt açısından hiçbir risk taşımaz. Yüze derin bir anlam kazandırır.

Düğün, nişan, mezuniyet balosu, özel davet veya organizasyon, bir parti, doğum günü veya özel günleriniz için 3A Estetik hizmetinizdedir.
YASAL UYARI Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE, KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Link verdiğimiz şubelerimizin web sitelerinin içinde yer alan bilgiler ve materyaller hakkındaki yasal sorumluluk söz konusu şubelere aittir.