Shellac Kalıcı Oje - 3A Estetik Güzellik Salonu

Shellac Kalıcı Oje

Shellac Kalıcı Oje

Shellac Kalıcı Oje

Yoğun iş temposuyla çalışan kadınlar, tatile giden bayanlar, tırnak sararması, kırılma problemi yaşayan bayanlar için CND dünyada çığır açan ilk kalıcı oje Shellac’ı üretti. Shellac üzerinde gözle görülmeyen tüneller olan, hava ve suyu geçiren ilk kalıcı ojedir. Başka hiçbir oje tırnağa hava ve suyu geçirmez.

Shellac uzman manikürsitler tarafından uygulanması gereken kalıcı oje sistemidir. Tırnağa 4 veya 5 kat sürülerek uygulanan Shellac Kalıcı Oje UV3 makinesi kullanarak sabitlenir. Sabitlenme işleminden sonra ayna parlaklığındaki görüntüsüyle 2 hafta süreyle tırnaktan çıkmaz ve bozulmaz.

 

Shellac’ın hava alma özelliğinden dolayı tırnaktaki sararma, kırılma, soyulma sorunları ortadan kalkar.

Shellac Kalıcı Oje 2 haftalık kullanım süresi sonunda uzman maniküristler tarafından özel solüsyon yardımıyla çıkartılmalıdır.
YASAL UYARI Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE, KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Link verdiğimiz şubelerimizin web sitelerinin içinde yer alan bilgiler ve materyaller hakkındaki yasal sorumluluk söz konusu şubelere aittir.