Manikür - Pedikür - 3A Estetik Güzellik Salonu

Manikür - Pedikür

Manikür - Pedikür

Manikür - Pedikür

Doğa terapisiyle vücudunuza bir iyilik yapın.

Manikür ve Pedikür ile vücudunuzun tamamı rahatlasın! 

Rahatlatıcı ve yenileyici doğal tırnak bakımını, yatıştırıcı etkili, saf ve organik yağların ferahlığı ile hissedin. Betty Güzellik’ de rahatlık ve hijyen için tüm detaylar düşünülmüş. Stresli ve yoğun geçen bir günün ardından rahatlamak istiyorsanız gelin siz de bu benzersiz deneyimi yaşayın. 

3A Estetik olarak; şimdiye kadar standart manikür-pedikür hizmetini, eşsiz bir el ayak bakımına dönüştürmeyi hedefliyoruz. 
Merkezimizde sizler için tercih ettiğimiz, özenle formüle edilmiş, sağlığa zararlı maddeler içermeyen tırnak ürünleri, bitkisel spa terapileri ve bakım ürünleri kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, hijyene verdiğimiz özenin bir göstergesi olarak, manikür-pedikür işlemlerinde, sizlerin sağlığı için sterilizasyon sağlayan makinelerimiz sayesinde, kullandığımız tüm aletlerimiz sterilize edilip kişiye özel paketleme sistemi ile pek çok hastalığı ortadan kaldırmaktadır. 
El & Ayak bakımında yenilikçi bir anlayışla hizmet vermeyi hedefleyen merkezimizde; dünyanın önde gelen markaları olan LCN ürünleri kullanmaktayız. Bizleri farklı kılan diğer bir özelliğimiz ise; personel eğitimlerimizdir.

 

El Ayak Sağlığı

Ayak bakımında, tırnak kesimi, dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ,parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi gibi uygulamalar sağlığımızı tehlikeye atmadan hijyenik koşullar tam anlamıyla sağlanarak yapılır. Bir çok estetik ve güzellik merkezinde yapılan manikür ve pedikür uygulamalarının farklılığından ve yanlış işlemler yapılmasından dolayı çoğu zaman gereksiz yere acı ve ağrı oluşmakta, Tırnak Batığı ve Nasır uygulamaları steril olmayan ortamlarda yapılmakta, bu nedenden dolayı bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma şansı çok yüksek olmaktadır. 3A Estetik'de ayak bakımı sağlığı ve estetiğe yönelik yapılan çok özel bir bakımdır. Et pensi, makas gibi kesici aletlerin yanında tamamen tıbbi cihazlar kullanılarak özel freze uçlar ile yapılan tıbbi bir uygulamadır. 
Ayak bakımı; problemli ayaklardaki nasır ve sertleşme problemlerinin giderilmesi, kalınlaşmış veya mantarlı tırnakların bakımı, deri sertleşmesi ile oluşan problemlere yönelik bakımlar, deforme tırnakların bakımı, çatlak topuk bakımı, batık tırnaklarda bant sistemi, diyabetli ayakların bakımı gibi sorunlara çözüm getirir. Kişi düzenli olarak yaptığı bakımlardan kesin sonuç elde eder. Diyabetli ayaklarda dolaşım bozukluğundan dolayı zaman içerisinde his kaybı oluşur. Ancak kişi acıyı hissetmekte zorlanır ya da hiç hissetmez. Bu nedenle diyabetlilerde ayak bakımı kesici makas, pens ve sivri uçlu aletler kullanılmaksızın özel cihazlarla gerçekleştirilir.
YASAL UYARI Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE, KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Link verdiğimiz şubelerimizin web sitelerinin içinde yer alan bilgiler ve materyaller hakkındaki yasal sorumluluk söz konusu şubelere aittir.