Holywood Bakımı - 3A Estetik Güzellik Salonu

Holywood Bakımı

Holywood Bakımı

Holywood Bakımı

Holywood yıldızlarından neyiniz eksik...

Hollywood bakımı enzim peeling olarak cilde uygulanır. Enzim peeling, soyucu etkisi yok denecek kadar az olduğundan günlük yaşama hemen dönülebilir. Cildi derinlemesine temizleyen Hollywood bakımı; cildin iyileşme hızının artmasına, hücre yenilenmesine de yardımcı olur. 

Hollywood bakımını diğer peelinglerden ayıran fark, cilt rengini gözle görülür biçimde açmasıdır. 

Cildi gençleştirmek de C vitamini ile sağlanır. Kojik asiti barındıran Hollywood bakımı ile cilt rengi gözle görülür bir şekilde açılır. Bu sayede daha aydınlık ten rengi ile göz kamaştıracaksınız. 

Bu bakımın içerisinde cilt lekelerini % 95 tedavi eden, bitkisel leke giderici olarak da bilinen arbutin bulunur. 

Hollywood Işıltısı bakımı her mevsimde rahatlıkla uygulanabilir. 

Tedavi Programı: Haftada bir 3-6 seans olarak uygulanır.

Uygulama sonrası bakım ve dikkat edilmesi gerekenler; 

Cildin üst tabakasının soyulmasının ardından ortaya çıkan taze cilt güneşe karşı çok hassas olduğundan, SPF30 ve üzeri koruyucuların her 2 saatte bir tazelenmesi ile cilt güneşten titiz bir şekilde korunmalıdır.

YASAL UYARI Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE, KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Link verdiğimiz şubelerimizin web sitelerinin içinde yer alan bilgiler ve materyaller hakkındaki yasal sorumluluk söz konusu şubelere aittir.