Vücut Maskesi ve Peeling - 3A Estetik Güzellik Salonu

Vücut Maskesi ve Peeling

Vücut Maskesi ve Peeling

Vücut Maskesi ve Peeling

Vücut bakım maskesi, zengin mineral içeriği ile cilde mineral destek sağlar. Pürüzsüz bir görünüm kazandırdığı gibi cildin sıkılaşmasını kolaylaştırır. Masaj uygulaması ile kılcal kan dolaşımının hızlanmasını sağlayarak cildi rahatlatırken, selülitli ve sarkık bölgelerin düzenlenmesine yardımcı olur. Vücuda sürülümü sırasında yaydığı hoş koku aroma terapi etkisi yaparak dinlenmenizi sağlar. Ciltteki deri salgılarını emerek temiz bir yüzey meydana getirir, böylece deride bakteri gelişimini engeller. Özellikle omuz ve sırt bölgesinde oluşan sivilce ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur. Topuk çatlaklarının onarılmasına ve yumuşak bir görünüm kazanmasını sağlar. İritasyonu ve pişiği azaltır.

Kimyasal Peeling; leke, iz, akne ve kırışıklık tedavisi gibi kozmetik uygulamalar için uygulanır. Bu yöntem, 3A Estetik'in uzman estetisyenleri tarafından deriye kimyasal solüsyon sürülmesi suretiyle derinin üst tabakasını soyarak, deriyi iyileştirme ve düzeltme amacı ile kullanılmaktadır. Kimyasal Peeling aşağıda verilen uygulamalarda başarılı bir sonuç elde etmenizi sağlar;
Düzensiz, kuru cildin düzenlenmesi,
İnce kırışıklıkların giderilmesi,
Sivilce tedavisi,
Çeşitli lekelerin giderilmesi,

Yüzeysel Peeling ile geçici kızarıklık, kabuklanma ve kuruluk günlük yaşam ve çalışma hayatını engellemez. Düzenli uygulanan Peeling tedavisinden sonra cilt daha canlı ve parlak hale gelir.
YASAL UYARI Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE, KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Link verdiğimiz şubelerimizin web sitelerinin içinde yer alan bilgiler ve materyaller hakkındaki yasal sorumluluk söz konusu şubelere aittir.