Yosun Bakımı - 3A Estetik Güzellik Salonu

Yosun Bakımı

Yosun Bakımı

Yosun Bakımı

Doğa terapisiyle vücudunuza bir iyilik yapın.

Hücre yenilenmesini hızlandıran bu doğal metot, toksinlerin atımını kolaylaştırırken aynı zamanda kan dolaşımını da hızlandırıyor. Yosun ya da çamur vücudun sorunlu tüm bölgelerine sürüldükten sonra kişi sıkıca ambalajlanarak; ısılı bir battaniye içinde bekletiliyor. Selülit sorunu ileri boyutlarda olan ya da vücudunda ödem olan bayanlarda, selülit dokusunun derinlerine işleyen bu doğal maddeler dolaşımı ve bağ dokusunu güçlendiriyor ve cildin pürüzsüz olmasını sağlıyor.

 
YOSUN TERAPİ NEDİR?
Su ile tepkimeye girdiğinde içerisindeki mineral ve vitaminleri kaybetmeyen, düzenli uygulandığında zayıflama ve selülit tedavilerinde kullanılan bir terapidir. Taşıdığı radyoaktif içerik ile cilt sağlığı, deri hastalıkları, stres, sinir ve kas sistemi hastalıkları, toksin madde atımı için uygundur. Yosun Terapi; Ciltte kaybolan mineralleri yerine koyar ve cillteki pürüzleri yokeder. Yüksek mineral içerik; metabolik aktiviteyi ve kan dolaşımını uyarır, toksin ve atık maddelerin atılmasında yardımcı olur. Değişik mineraller içerdiği için, cildi, yumuşatır, temizler ve ipeksi bir cilt sunar. Selülitli dokularda yağ hücrelerinin kimyasal bileşimini bozarak parçalanmasını ve lenf sistemi yoluyla çabuk atılmasını sağlar.
YASAL UYARI Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE, KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Link verdiğimiz şubelerimizin web sitelerinin içinde yer alan bilgiler ve materyaller hakkındaki yasal sorumluluk söz konusu şubelere aittir.