Lenf Drenaj - 3A Estetik Güzellik Salonu

Lenf Drenaj

Lenf Drenaj

Lenf Drenaj

Lenf drenajı yöntemi, lenf sisteminde oluşmuş tıkanıkları bloke etmeyi amaçlayan bir sistemdir. Lenf drenajı metodu ile lenf sıvısının serbest akışı sağlanmaktadır. Uygun diyet ve egzersiz programı ile oluşan ağırlık kaybı sonrasında vücudu sıkılaştırmakta ve vücutta biriken sıvı ve toksinlerin atılmasında etkilidir. Lenfatik drenaj yöntemi ile lenf sıvısının temizlenmesini ve akımının hızlanmasını sağlamak mümkündür. Bu yöntemin, bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve enfeksiyonlara karşı da direnç sağladığı düşünülmektedir.


 

Uygulama alanları?

LENF DRENAJI METODUNUN ETKİSİ NEDİR?
Ayak uçlarından bele kadar uygulanan yoğun masaj tekniği sayesinde kan dolaşımını hızlandırır ve vücutta tutulan sıvı ve toksinlerin idrar ile atılmasını sağlar.

LENF DRENAJI METODUNUN HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ VAR MIDIR?
Lenf drenajı uzman kadro ve uygun aletler ile uygulandığında herhangi bir yan etkisi yoktur. Kişinin tansiyonunun yüksek olduğu durumlarda uygulanmamalıdır.

SEANSLARIN SÜRESİ NE KADARDIR?
Lenf drenaj seansları yaklaşık 20–30 dakika sürmektedir.

LENF DRENAJI İLE NE KADAR SÜREDE SONUÇ ALABİLİRİM?
Haftada 2–3 kez uygulanması önerilmektedir. Yaklaşık 10 seans sonunda vücutta oluşan değişiklikler fark edilebilir. Derinlemesine masaj yapan lenf drenajı zahmetsiz, acısız ve keyifli bir uygulamadır. Oluşan değişikliğin devamlılığı için, seanslara ayda bir devam edilmesi önerilmektedir. 
YASAL UYARI Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE, KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Link verdiğimiz şubelerimizin web sitelerinin içinde yer alan bilgiler ve materyaller hakkındaki yasal sorumluluk söz konusu şubelere aittir.