G5 Masaj - 3A Estetik Güzellik Salonu

G5 Masaj

G5 Masaj

G5 Masaj
Vücudun her bölgesinde uygulanabilen, özellikle de üst bacak, popo ve kalça bölgelerinde uygulanan, zayıflama ve toparlama tedavisinde etkili selülit masajı cihazıdır.

Selülit ve masaj tedavilerinde kullanılan G5, 7 aparatlı profesyonel bir masaj cihazının adıdır. Bu masaj cihazının temel görevileri arasında kan dolaşımına yardımcı olmak, metabolizmanın çalışmasını hızlandırmak ve kas gerginliğini azaltmak vardır. G5, titreşim (vibrasyon) yöntemiyle çalışır. G5, vücuttaki dolaşımın hızlanmasıyla katılaşmış yağları serbest radikallere çevirir ve vücuttan idrar yoluyla atılmasını sağlar. 

Mekanik titreşim dalgaları fizyo terapide, selülit tedavisinde, cilt altı dokularının hareketlendirilmesinde ve vücudun şekillendirilmesinde oldukça etkilidir. 

G5‘in bir de gergin bölgeleri ve spazmları yatıştırıcı, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olan etkileri arasındadır. G5, Kan dolaşımını ritmik masaj özelliğiyle hızlandıran, ciltte yaşlanma çizgilerinin azalmasına ve cildin esnekleşmesine yardımcı olmaktadır. 

UYGULAMA BÖLGELERİ 
Vücudun tüm bölgelerinde uygulanabilir. Bunun dışında özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitten kurtulmada çok daha etkili olarak kullanılmakta. Sıradan bir el masajına oranla 10 kat daha güçlü bir masaj etkisi sağladığından, bu masaj yönteminin etkisi son derece fazladır.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir? 
Bölgesel Dolaşım Ağrı giderme Rahatlama Fazla yağların yakılması Cilt sıkılaştırma Bölgesel zayıflama Cildin esnekliğini sağlama Toksin atma Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır Kemik yoğunluğunu arttırır Zihinsel ve bimensal stresi azaltır.
 
YASAL UYARI Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla güzellik ve estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE, KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Link verdiğimiz şubelerimizin web sitelerinin içinde yer alan bilgiler ve materyaller hakkındaki yasal sorumluluk söz konusu şubelere aittir.